Martes, 05 de Agosto de 2008

En negrita as derradeiras fichaxes:


GRUPO CAPITOL VALLADOLID
B: Stephane Dumas (Alicante) / Chris Hernandez (Fuenlabrada - ACB) / Xavi Puyada (PAM)
A: Fede Van Lacke (Granada - ACB) / Georgios Pavlidis
P: Sergio de La Fuente / Vasco Etimov / Victor Baldo (Gran Canaria - ACB) / Robert Blatte (Libertad Sunchales - ARG)

ENT: Porfirio Fisac

 

GRUPO BEGAR LEÓN
B: Juanjo Bernabé / Álex Gonzalez (La Laguna) / Jorge Calvo (Junior)
A: Franco Rochia (Hospitalet) / Antony Stacey (Inca)
P: Martín Leiva (Burgos)
ENT: Javier de Grado

 

TENERIFE RURAL
B: Edu Sanchez / Adrián Boccia (Burgos)
A: Antwain Barbour / Francis Sanchez / Julio González / Iván Rodriguez
P: Kiril Waschmann / Jose Ángel Antelo (Hospitalet) / Lamont Hamilton (Inca) / Christian Maraker (Lleida)

ENT: Rafa Sanz

 

ALICANTE COSTA BLANCA
B: Berni Hernández (Manresa - ACB) / Pedro Llompart (Tenerife)
A: Carlos Cazorla (Menorca - ACB) / Txemi Urtasun (León) / Kyle Hill (Udine - ITA)
P: Taylor Coppenrath / Martynas Andriuskevicius / Guillermo Rejón (PAM) / Jorge García (Fuenlabrada - ACB)

ENT: Oscar Quintana


LECHE RÍO BREOGÁN
B: Nacho Ordín / Dani López
A: Betinho / Lucho Fernandez (Tau - ACB) / Spencer Gloger (Melilla) / Alberto Corbacho (Hospitalet)
P: Roberto Morentín / Javi Román (La Laguna) / Brian Cursworth (Harvard University - NCAA)

ENT: Paco García

 

PLUS-PUJOL LLEIDA
B: Quino Colom (Hospitalet)
A: Alberto Miguel
P: Marcus Vinicius / Rafael Hettsmeier / Roger Fornás (Breogán) / Gimel Lewis (Tenerife)

ENT: Edu Torres

 

CIUDAD DE LA LAGUNA
B: Iker Urreitzi / Antonio Bustamante (Huelva)
A: Jaime Heras / Jason Detrick / Alberto Ruiz (Inca) / Alberto Calvo (Laussanne - SUI)
P: Jakim Donaldson / Jaime Coego / Airam Marrero / Antonio Morón (Huelva) / Daniel Harris (Barreirense - POR)

ENT: Alejandro García

 

BEIRASAR ROSALÍA
B: Xavi Lopez (Tau - ACB) / Jordi Vallmajó (Gandía)
A: Gio Dedas / Sandi Cebular / Pat Carroll (Alicante) / Pablo Posse (Forjasa - Autonómica)
P: Charles Ramsdell / M. A. Montañana / Rogelio Legasa / Albert Fontet / Nana Harding (Turow - POL)
ENT: Félix Muñoz

 

VILLA DE LOS BARRIOS

B: Eric Sanchez (Huelva) / Xavi Vallmajó (Melilla) / Gonzalo Sanchez (Tarragona - LEB Pt)

A: Alex Alba / Levi Rost (La Laguna) / Ross Schraeder (Bruesa) / Jesús Castro (Almería - LEB Pt)

P: Jesús Chagoyen / Antxón Iturbe (Melilla) / Marc Picó (Almassera - EBA)

ENT: Moncho Fernandez

 

MELILLA BALONCESTO

B: Diego Ciorciari / Axel Villjálmsson (Njarkovic - ISL) / Texebery Cabrera (Arjona - Junior)

A: Rafa Huertas / Juanma Ruiz / Hector García (Breogán) / Dave Fergerson (Lleida) / Raúl Lázaro (Estudiantes "B" - EBA)

P: Dani Romero / Cuthbert Victor (Cai) / Keith Waleslowski (Alicante) / Caio Torres (Estudiantes - ACB) / Dani López (C.A. Melilla / EBA)

ENT: Paco Olmos

 

FORD BURGOS

B: Raúl Mena

A: Diego García / César Sanmartín / Juanmi Morales (Los Barrios) / Felipe Gruber (Cáceres - LEB Pt)

P: Diego Logrippo / Peter Lorant / Manu Gómez / Nezdac Sinanovic (Colonia – ALE)

ENT: Andreu Casadevall

 

AGUAS DE VALENCIA - GANDÍA

B: Óscar González (Cai) / Matías Ibarra (Santa Pola - LEB Pt) / Bozhidar Avramov (Pamesa "B" - EBA)

A: Victor Luengo / Javi Rodriguez / Zan Vrecko (Esotech - ESL) / Jason Robinson (Egis - KOR)

P: Shalawn Miller / Sasa Zagorac (Melilla) / Matt Nelson (Boise State Univ - NCAA) / Victor Hidalgo (Pamesa "B" - EBA)

ENT: Victor Rubio

 

BASQUET MALLORCA

B: Joan Riera (Inca) / Carles Biviá (Inca)

A: Marc Blanch (Inca) / Tyler Tiedelman (Boise State Univ- NCAA) / Isra Pampín (Muro - LEB Pt) / Joan Sastre (Inca - Junior)

P: Alberto Alzamora (Inca) / Jan Orfila (Inca) / Jason Blair (Plasencia - LEB Pt)

ENT: Xavi Sastre

 

UB LA PALMA

B: Carles Canals / Perico Sala

A: Sebas Arrocha / Marcos Suka / Pavel Ermolinsky (Huelva) / Matt Shaw (Ilinois University - NCAA)

P: Martin Kohlmaier (Sant Pölten - AUT) / Fred Jönzen (Uppsala - SUE)

ENT: Domingo Rodriguez

 

AKASVAYÚ VIC

B: Albert Sabat / Chema Marcos (Cornellá - LEB Pt)

A: Eduard Jimenez / Albert Teruel / Josemi García (Melilla) / Alex Llorca (Hospitalet) / Miquel Feliú (Hospitalet)

P: José Amador / Matt Kieffer (Gijón - LEB Pt) / Juan Palacios (Louisville Univ - NCAA) / Hector Manzano (La Palma)

ENT: Xavi García

 

ILLESCAS URBAN CLM

B:Juanjo Jimenez / Jorge Jimenez (Gandía)

A: Diego Sancho / Joe Alonso / Arturo López / Dexter Lyons / Nacho Yañez (León - ACB)

P: Juanjo López / Reggie Moore / Duane Virgil / Claudio Charquero

ENT: Javi Juarez

 

CLÍNICAS RINCÓN AXARQUÍA

B: Adrián Fuentes / Rai López / Pablo Movilla

A: Jon Kortabentia / Carlos Cobos / Jonathan Skjodebran (Sodertalje - SUE) / Ernesto Díaz (Unicaja "B" - EBA)

P: Alex Navajas / Paulao Prestes

ENT: Paco Aurioles

 

CÁCERES 2016

B:Red Brown (Bruesa) / Tomás Bellas (Real Madrid "B" - LEB Br)

A: Jose Mª Panadero / Chus Poves (Cantabria) / Mike English (Dombovar - HUN) / Rouven Ruessler (Giessen 1846 - ALE)

P: Juan Sanguino / Harper Williams / Adrian Moss (Los Barrios) / Diego Guaita (Tenerife)

ENT: "Piti" Hurtado

 

ESTE POST ACTUALIZARASE COAS NOVAS FICHAXES DA CATEGORÍA

 


Publicado por fibergran @ 20:49  | B. Rosalía > Máis
Comentarios (0)  | Enviar
Comentarios